...........................
...............................................
...............................................

November 2014

Recipe ~ kawaii Rilakkuma bear burger

30. november 2014 at 15:07 | Melissa Kinsley |  kawaii food
Ukázka toho, jak je možné udělat roztomilý hamburger (bento)

Pom Pom Purin cafe ^^

30. november 2014 at 1:23 | Melissa Kinsley |  kawaii food
ポムポムプリンカフェ
Kawaii pom pom purin restaurant in Harajuku, Tokyo. It's so cute there and the food is beautiful and tasty. Yum! <3
...

diverse versatility

29. november 2014 at 8:26 | Melissa Kinsley |  my diary
Ačkoli je mnoho lidí, kteří mají jisté zájmy, po nějaké době je již tyto zájmy tolik nenaplňují a vzdávají se jich. V tom lepším případě si od nich dají jen na chvíli pokoj, odpočinek. Druhá možnost se mi zdá mnohem lepší; pokud jste někdo, kdo se zabývá mnoha věcmi, protože jen 'pár' mu nestačí, jste dle mě na tom lépe než ti, co se věnují jen opravdu tomu jednomu, dvěma koníčkům. Aspoň máte větší přehled, rozšiřovat svoje zájmy a dovednosti je dobré. A když jich mám moc, prostě se chvíli budu věnovat tomuto jednomu, po nějaké době se vrátím zase k tomu druhému či to budu střídat. Třeba teď jsem se hodně dala na čtení knih, tancování, učení se ekonomických předmětů a taky i grafickému designu.
Grafika mi bere poměrně dost času a vzhledem ke školním povinnostem ji většinou nechávám na víkend, kdy pokud mám náladu, si na ni čas najdu. V jiném období jsem se třeba hodně věnovala zase pečení, tvoření a módě.http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/StrawberryEmoticon1.gif Mám toho zkrátka trochu moc. Špatnou zprávou je pro mě tedy docela skutečnost, že už je mi venku chladno a ježdění na motocyklu budu muset přesunout až na jaro. Nevadí, budu se moct věnovat zase něčemu jinému, proto to neberu nijak zle a snažím se to spíše brát v tom dobrém. Btw, na blogu to tu bude furt kawaii :D
JUST DANCEEE :3
S blogováním to vidím obdobně si víc přidávala články na jap. fashion téma, protože pořád šmejdím po netu a neustále se kochám dokonalými outfity. Ale pokud rozjedu foťák, ráda bych přidala i něco svého. :) Další témata blogu by nejspíš bylo food, music, books a films, speciálně budu postupně přidávat články do rubriky písemné komunikace, která se hodí pro obchodní obory, takže snad by to bylo užitečné.http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1-2.gif Brzy zase napíši něco více, zatím ahoj!


Blueberry breakfast parfait

28. november 2014 at 23:39 | Melissa Kinsley |  recepty - sladká jídla
~ Osvěžující lahodná snídaně ~

3# Outfits of the day

26. november 2014 at 23:22 | Melissa Kinsley |  outfits
Miluji její outfity! To je prostě dokonalost A nějakou takovou pastelovou sukni si už dlouho přeji, ale nikde na ni nemůžu narazit :D a punčochy bych asi zvolila nějaké jemnější, od AP

Zase všechno moc pěkně sladěné, ona je prostě umělec Líbí se mi nápad ozdobení si bundy plackami
Takové jednoduché, nepřeplácané, zajímavá šála jako doplňek. Líbí se mi sladěnost barev, zároveň tak doplňky na džínsce.

Jak na podvazky - zapínání podvazků k punčochám

24. november 2014 at 20:35 | Melissa Kinsley |  fashion tutorials

Zapínání podvazků/podvazkového pásu

Zapínání podvazků je hrozně lehká záležitost, jen to chce vědět, jak na to. :) Důležitý je i výběr správných punčoch, většinou se nedoporučují samodržící, protože by na nich podvazek nemusel dobře držet, každopádně to prvně zkuste a uvidíte, já mám punčocháče z Calzedonia a problém mi zatím nedělají. :D
1. Každý konec pásku je ukončen sponkou, pod kterou je knoflíček - ten se vytlačí
2. Pod nim bývá někdy i pevnější spodek, na který se navleče okraj punčochy. Každopádně je důležité dát punčochu přes ten knoflíček.
3. Knoflíček se skrz punčochu vytlačí nahoru a posune se do okraje sponky, aby tam držel a nesklouzl.
To je celé, je to jednoduché, jistě na to přijdete sami. :)

Beautiful sexy elegant underwear stored inspired by french rococo style

24. november 2014 at 20:12 | Melissa Kinsley |  fashion
EBLIN LINGERIE STORE
Nádherné spodní prádlo ~ elegantní, sexy, luxusní. Inspirované francouzským rokoko stylem. Takový store navštívit, asi bych ho celý vykoupila, jen mít teda ty peníze :)) Více fotek a o značce Eblin v celém článku.

Vliv pravidelného cvičení na vitalitu

24. november 2014 at 18:29 | Melissa Kinsley |  healthy life
Dlouhodobě praktikované pravidelné cvičení má tonizující účinek na všechny tělesné systémy včetně imunitního. Cvičení také vyvolává pocit celkové pohody uvolňováním beta-endorfinů a serotoninu v mozku.
Protože atleti a lidé, kteří namáhavě pracují, mají výdej energie vysoký, potřebují také vyšší příjem kalorií než lidé se sedavým způsobem života. Aby tělo pracovalo co nejlépe, je nutná dostatečná sekrece inzulinu a dalších hormonů, které zabezpečují přísun glokózy do svalů k přeměně na energii - řetězec dějů, který probíhá pod velkým tlakem v období namáhavého cvičení. Při těchto procesech jsou k využití energie zapotřebí minerály, zvláště hořčík, chrom a zinek spolu s vitaminy B komplexu.
Během namáhavého cvičení potřebujeme více kyslíku než obvykle a to povzbuzuje tvorbu volných radikálů, nestabilních molekul kyslíku, které mohou poškozovat buňky. Jejich nadbytek může působit svalové bolesti, které lze neutralizovat antioxidanty. Začátečníkům, starším lidem a těm, kteří trénují zvláště intenzivně, mohou prospět vitaminy C a E.

K. A. Linde - Off the Record

23. november 2014 at 15:27 | Melissa Kinsley |  books

1# OFF THE RECORD (Record)


Liz Dougherty nemá sebemenší tušení o tom, jak jediná otázka se chystá změnit celý její život. Její první velký reportérský úkol pro vysokoškolské noviny North Carolina pokrývá improvizovanou tiskovou konferenci senátora státu. Brady Maxwell může mít vše, co zahrnuje být politikem - vítězný rodokmen, zničující dobrý vzhled, tělo dělané na oblékání obleků - avšak ale jeho politika tře Liz špatným způsobem. Když Liza překvapí svojí otázkou senátora, který se zdá být nepřipraven, jelikož něco takového nečekat, zapůsobí to na Hayden Lane, editora Lizy, jenž má pocit, že Liza míří k cestě slibné kariéry reportéra. Liza ale také míří do milostného románku s Bradym, který by mohl oběma zničit jejich ambice. I když je to svobodný muž, potenciální voliči by se mohli na něj mračit, že se zavděčuje roportérce. A Liza si není jistá, plížení kolem je pro ni dost, obzvlášť, pokud by věci mezi ní a Haydenem mohly být méně platonické, než si myslela.Elegantní, sexy a inteligentní příběh Off the Record si troufá ve vysoce sázkové kampani a ještě ve vyšší sázkové aféře odpovídá na otázku, jestli když se politika a láska srazí, může i tady být vítěz.
V ČEŠTINĚ NENÍ, POUZE V ANGLIČTINĚ (mohu zaslat)

2# Outfits of the day

23. november 2014 at 12:46 | Melissa Kinsley |  outfits
Tentokrát přicházím s outfity kombinující černou s pasteovými barvami a spank stylem.

Moje oblíbenkyně Moco ^^ Miluji její outfity, má skvělý smysl pro kombinace. Nemálo zásluhy na tom má samozřejmě skutečnost, že studuje textilku.

Méně přeplácaný outfit,než ty předešlé, ale také krásně sladěný. Typ čepice a bot podtrhují výběr cute šatů a kabelky.