...........................
...............................................
...............................................

diverse versatility

29. november 2014 at 8:26 | Melissa Kinsley |  my diary
Ačkoli je mnoho lidí, kteří mají jisté zájmy, po nějaké době je již tyto zájmy tolik nenaplňují a vzdávají se jich. V tom lepším případě si od nich dají jen na chvíli pokoj, odpočinek. Druhá možnost se mi zdá mnohem lepší; pokud jste někdo, kdo se zabývá mnoha věcmi, protože jen 'pár' mu nestačí, jste dle mě na tom lépe než ti, co se věnují jen opravdu tomu jednomu, dvěma koníčkům. Aspoň máte větší přehled, rozšiřovat svoje zájmy a dovednosti je dobré. A když jich mám moc, prostě se chvíli budu věnovat tomuto jednomu, po nějaké době se vrátím zase k tomu druhému či to budu střídat. Třeba teď jsem se hodně dala na čtení knih, tancování, učení se ekonomických předmětů a taky i grafickému designu.
Grafika mi bere poměrně dost času a vzhledem ke školním povinnostem ji většinou nechávám na víkend, kdy pokud mám náladu, si na ni čas najdu. V jiném období jsem se třeba hodně věnovala zase pečení, tvoření a módě.http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/StrawberryEmoticon1.gif Mám toho zkrátka trochu moc. Špatnou zprávou je pro mě tedy docela skutečnost, že už je mi venku chladno a ježdění na motocyklu budu muset přesunout až na jaro. Nevadí, budu se moct věnovat zase něčemu jinému, proto to neberu nijak zle a snažím se to spíše brát v tom dobrém. Btw, na blogu to tu bude furt kawaii :D
JUST DANCEEE :3
S blogováním to vidím obdobně si víc přidávala články na jap. fashion téma, protože pořád šmejdím po netu a neustále se kochám dokonalými outfity. Ale pokud rozjedu foťák, ráda bych přidala i něco svého. :) Další témata blogu by nejspíš bylo food, music, books a films, speciálně budu postupně přidávat články do rubriky písemné komunikace, která se hodí pro obchodní obory, takže snad by to bylo užitečné.http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1-2.gif Brzy zase napíši něco více, zatím ahoj!

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama