...........................
...............................................
...............................................

K. A. Linde - Off the Record

23. november 2014 at 15:27 | Melissa Kinsley |  books

1# OFF THE RECORD (Record)


Liz Dougherty nemá sebemenší tušení o tom, jak jediná otázka se chystá změnit celý její život. Její první velký reportérský úkol pro vysokoškolské noviny North Carolina pokrývá improvizovanou tiskovou konferenci senátora státu. Brady Maxwell může mít vše, co zahrnuje být politikem - vítězný rodokmen, zničující dobrý vzhled, tělo dělané na oblékání obleků - avšak ale jeho politika tře Liz špatným způsobem. Když Liza překvapí svojí otázkou senátora, který se zdá být nepřipraven, jelikož něco takového nečekat, zapůsobí to na Hayden Lane, editora Lizy, jenž má pocit, že Liza míří k cestě slibné kariéry reportéra. Liza ale také míří do milostného románku s Bradym, který by mohl oběma zničit jejich ambice. I když je to svobodný muž, potenciální voliči by se mohli na něj mračit, že se zavděčuje roportérce. A Liza si není jistá, plížení kolem je pro ni dost, obzvlášť, pokud by věci mezi ní a Haydenem mohly být méně platonické, než si myslela.Elegantní, sexy a inteligentní příběh Off the Record si troufá ve vysoce sázkové kampani a ještě ve vyšší sázkové aféře odpovídá na otázku, jestli když se politika a láska srazí, může i tady být vítěz.
V ČEŠTINĚ NENÍ, POUZE V ANGLIČTINĚ (mohu zaslat)

Liz Dougherty has no idea a single question is about to change her life. Her first big reporting assignment for her North Carolina college newspaper has her covering a state senator's impromptu press conference. Brady Maxwell may have everything it takes to be a politician-a winning pedigree, devastating good looks, a body made to wear suits-but his politics rub Liz the wrong way. When Liz's hard-hitting question catches the upstart senator off-guard, it impresses Hayden Lane, Liz's editor who feels she's headed for a promising career as a reporter. But Liz is also headed into a secret romance with Brady that could destroy both their ambitions. Though he's a bachelor, potential voters might frown on Brady cozying up to a reporter. And Liz isn't sure sneaking around is enough for her-especially when things between her and Hayden might be less platonic than she thought. Sleek, sexy, and smart, Off the Record ventures into a high-stakes campaign and an even higher-stakes affair to answer the question: When politics and love collide, can there ever be a winner?

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ: 4.05/5
počet stran: 445 vydáno v březnu 2014

reactions:
Off the Record is the story of forbidden love, politics and secrets. Liz has wanted one thing her entire life, to be a reporter. She's never wavered on her goals, she's never risked anything that could tear her dream from her grasp. But that was before she met Brady, the Senator - the man who is running for Congress.
2.díl - On the Record, 3. díl - For the Record
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement