...........................
...............................................
...............................................

Tara Sivec - Seduction and Snacks

17. november 2014 at 17:08 | Melissa Kinsley |  books

1# SEDUCTION AND SNACKS (Chocolate Lovers)

Claire, svobodná matka, které je něco přes dvacet, neochotně pomáhá prodávat své nejlepší kamarádce sexuální hračky, zatímco se snaží vydělat dost peněz na rozjezd vlastního podniku, aby mohla zajistit svému věčně ušmudlanému, ale velmi roztomilému (pouze ve spánku) batoleti lepší život. Když se Carter, její známost na jednu noc, která jí navždy změnila život, objeví v baru v jejím rodném městě bez jakýchkoliv vzpomínek na ni, kromě její jedinečné čokoládové vůně, je Claire rozhodnutá, že tentokrát si ji zapamatuje. Carter s neskrývaným šokem zjišťuje, že má čtyřletého syna a Claire panikaří, že kvůli jejím striím a mizerným zkušenostem v posteli muž jejích snů uteče někam do hor. Avšak tato dvojice udělá cokoliv, aby získala jejich šťastně až do smrti.


Claire is a twenty-something, single mom that grudgingly helps her best friend sell sex toys while she attempts to make enough money to start her own business to give her foul-mouthed, but extremely loveable (when he's asleep) toddler a better life. When Carter, the one-night-stand from her past that changed her life forever, shows up in her hometown bar without any recollection of her besides her unique chocolate scent, Claire will make it a point that he remembers her this time. With Carter's undisguised shock at suddenly finding out he has a four-year-old son and Claire's panic that her stretch marks and slim to none bedroom experience will send the man of her dreams heading for the hills, the pair will do whatever they can to get their happily ever after.

Tara Sivec - Svádění a Zákusky (Milovníci Čokolády) ke stažení v češtině i v anglčtině
pozn.: Kniha je dle mého názoru povedená, vhodná ke čtení i v angličtině. Není psána tou složitou angličtinou, kde by se vyskytovalo plno neznámých slov a frází, takže kdo má v anličtině pokročilejší znalosti, ať se nebojí a zkusí to. :)

Other books from CHOCOLATE LOVERS:
1/ Seduction and snacks 2/ Futures and Frosting
3/ Troubles and Treats 3.5/ Hearts and Llamas
Rating/průměrné hodnocení: 4.15/5

genres: romance, hummor, contemporary, adult
milostná, současná, beletrie, humorná

překlad: http://erotic-mirage.blogspot.cz/

COVER EDIT: MELISSA KINSLEY (me)
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement